لودر سایت
Pernicious Band

در سال ۲۰۱۸ تشکیل شد . با آهنگسازی و نوازندگی میلاد صبا و کایمانو وکالیست این بند لیریکس را از تجربیات ذهنی که بر او گذشته نوشت و اجرا کرد و تصمیم گرفتند بند را pernicious نامگذاری کنند که به معنی کشنده و مخرب می باشد.

More
kaimanu

“کایمانو” در زبان سومری به معنای ” سیاره زحل ” نامی است که بعنوان نام هنری خود بنا به علاقه وافری که به علم نجوم دارد برگزیده است . موسیقی را به واسطه استعداد ذاتی که از پدرش که در سال های دور رهبر ارکستر و نوازنده سازهای چون درامز , ساکسیفون و قرنی بوده , به ارث برده ,  آغاز نمود. علاقه وی به سبک های بلک متال , ملودیک دث متال , اینداستریال , اگروتک , پروگرسیو راک و امبینت موجب گردید آثاری را با آهنگسازی و نوازندگی و نوشتن لیریکس هایی از احوالاتش خلق کند . “کایمانو” تحصیلاتش را در رشته مهندسی کامپیوتر و کارآفرینی گذرانده و علاوه بر نوازندگی گیتار الکتریک و موسیقی , یک نقاش , میکاپ آرتیست , صداپیشه , راننده مسابقات اتومبیل رانی و حتی یک مکانیک حرفه ایست . موسیقی کایمانو شنونده را در ژرفای نجوم و فلسفه غرق میکند و مخاطب را متوجه جهان اطراف خود میکند.

More
تصویر آهنگ
Reincarnation

توسط - Atria Band

Vocal : salman kerdar Guitars : amirshahab khorrami Drums : shirin vaezi Bass : amirhomayoon dasti Keyboard : aria mirshekari Record label : metal east records

بیشتر